Tak małe , a tak wiele znaczą…- o ślubnych dodatkach słów kilka… – Fotograf Augustów

Fotograf Augustów

Jak już wspomnieliśmy we wpisie o autach do ślubu, na atmosferę tego radosnego dnia składa się bardzo wiele rzeczy. Począwszy od wyboru narzeczonej/narzeczonego oczywiście, to na samym początku ( 😉 ), poprzez dylematy dotyczące sukni i garnituru, dodatków do nich , obrączek, kończąc na wystroju domu, sali weselnej, a także wynajmu auta do ślubu.  Zakochani mają bardzo wiele rzeczy do ogarnięcia,  przypomina to puzzle, każdy element jest ważny , po to by całość była kompletna, sensowna i przede wszystkim estetyczna, piękna.  Obecnie na tzw. rynku ślubnym wybór dodatków jest po prostu przeogromny i właściwie ograniczeniem bywa chyba tylko fantazja przyszłych Państwa Młodych. Poniżej przedstawiamy krótkie foto – podsumowanie tematu dodatków. Zapraszamy do obejrzenia galerii , która może być inspiracją , podpowiedzią dla przyszłych Nowożeńców.


 

Obrączki – złote krążki, symbol wieczności, miłości , wierności , wykonane ze szlachetnego kruszcu .  Często mają w środku grawer daty, oraz imiona Państwa Młodych . Wyryte na szczęście w niezniszczalnym i wiecznym złocie.
Muszka i Spinki do mankietów –  dodatki dla Pana Młodego. Jednym z trendów są spinki z krótkim wyznaniem miłości po angielsku.  Często mają ozdobniki pasujące kolorem do muszki lub też tematu przewodniego ślubu. Obie muszą zgrać się nie tylko z garniturem, ale też przede wszystkim ze stylizacją Panny Młodej….
…Buty Pani Młodej przede wszystkim wygodne, by mogła z uśmiechem na ustach przetańczyć całą noc aż do białego rana! Niegdyś kolorem obowiązkowym ślubnych czółenek bądź szpilek była tradycyjna biel, lub ecru – dla bardziej nowoczesnych Pań. Dziś modnym kolorem jest KOLOR butów dopasowany do motywu przewodniego całej uroczystości, do kolorowej wstęgi wplecionej w suknię Młodej. Barwa ślubnego obuwia współgra z kolorem wiązanki ślubnej, a także muszki Pana Młodego . Na podeszwach butów czasem pojawiają się naklejki z zabawnymi tekstami , poza tym nie zawsze są to szpilki!…..
…. i Podwiązka …–  zazwyczaj  z kolorem niebieskim – na szczęście , chociaż zdarzają się wyjątki !

 

Biżuteria Pani Młodej  w tym szczególnym dniu można nieco zaszaleć przy wyborze biżuterii , aczkolwiek potrzebny jest złoty środek, aby nie przesadzić, gdyż zamiast wyglądać jak królewna, będzie się przypominać stojak na biżuterię z jubilera 🙂 Jednakże na ten WIELKI dzień wręcz wskazana jest bardziej odświętna i elegancka , podkreślająca oczywiście urok , czar i urodę Pani Młodej .
O autorze:

Powiązane wpisy

Komentarze są wyłączone

Scroll Up
Klisz-Art © 2021 ”gansa.pl